G335 Black Headset LOGITECH
G335 Black Headset LOGITECH
G335 Black Headset LOGITECH
G335 Black Headset LOGITECH

G335 Black Headset LOGITECH

Ľahká a svieža. Súprava G335 - harmónia farieb a pohodlia. Disponuje závesnou konštrukciou hlavového mosta s nastaviteľným pásikom, vďaka ktorému si budete môcť zvoliť to najpohodlnejšie usadenie. Nenáročné pripojenie plug-and-play a integrované ovládacie prvky vám umožnia sa rýchlo pripojiť a ponoriť do hry. Buďte vo svojej komfort...
69,00 €
S DPH
Produkt je vypredaný. Dostupnosť na otázku.
Množstvo:
Kód produktu: 70768
Napiste nam!Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!
Ľahká a svieža. Súprava G335 - harmónia farieb a pohodlia. Disponuje závesnou konštrukciou hlavového mosta s nastaviteľným pásikom, vďaka ktorému si budete môcť zvoliť to najpohodlnejšie usadenie. Nenáročné pripojenie plug-and-play a integrované ovládacie prvky vám umožnia sa rýchlo pripojiť a ponoriť do hry.

Buďte vo svojej komfortnej zóne
Závesná konštrukcia hlavového mosta pomáha rozprestrieť váhu a zmierniť tlakové body. Mäkké a priedušné náušníky zo športového sieťovaného materiálu s pamäťovou penou obklopia vaše ucho a vyvíjajú len taký tlak, aby nehrozilo ich posúvanie.

Pripojenie Plug-and-Play
Ľahko sa ponorte do hry pomocou bežného zvukového konektora 3,5 mm. Súprava G335 je kompatibilná s konzolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch as väčšinou počítačov PC, notebookov a mobilných zariadení.

Prispôsobenie usadenia
Mäkký elastický hlavový most sa prispôsobí vašej hlave a je možné ho nastaviť na dosiahnutie ideálneho usadenia. Posúvajte náušníky hore a dole, aby vám správne padli.

Integrované ovládacie prvky
Použite otočný ovládač hlasitosti na náušníku na zosilnenie hry alebo hudby. Sklopte mikrofón pre jeho okamžité stlmenie a odsunutie stranou.

Skvelý zvuk - zaručene
Vďaka 40mm neodymovým meničom poskytuje súprava G335 čistý a jasný zvuk, ktorý vdýchne vašej hre život. Súprava disponuje certifikáciou Discord a zaručuje krištáľovo čistú komunikáciu s úžasným zvukom a hlasovou čistotou.

Typ výrobku Náhlavná súprava - káblové - 3.5 mm jack
Odporúčané použitie Herná konzola, prenosná elektronika, počítač
Štýl Hry
Farba Čierna
Technológia konektivity Káblové
Režim výstupu zvuku Stereo
Špecifikácia zvuku Frekvenčná odozva 20 - 20000 Hz - Citlivosť 87.5 dB
Impedancia 39 Ohm
Mikrofón Výložník
Prevádzkový režim mikrofónu Cardioid (jednosmerný)
Ovládanie Hlasitosť, funkcia Flip-to-mute
Softvérová certifikácia Certifikované Discord
Logitech
45018765

16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

G335 Black Headset LOGITECH

69,00 €
S DPH