M350 ROSE Myš LOGITECH
M350 ROSE Myš LOGITECH

M350 ROSE Myš LOGITECH

Premeňte ľubovoľný priestor na minimalistický, moderný a tichý s Logitech Pebble M350 - prenosnou myšou, ktorá zapadne do vášho usporiadaného životného štýlu a pôjde s vami kamkoľvek, kam vás život zanesie. Ladný organický tvar sa zmestí do vášho vrecka či batohu a navyše skvele padne do ruky. Vďaka tichému klikaniu a rolovaniu vám umožní efektí...
28,39 €
S DPH
Produkt je vypredaný. Dostupnosť na otázku.
Množstvo:
Kód produktu: 70766
Napiste nam!Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!
Premeňte ľubovoľný priestor na minimalistický, moderný a tichý s Logitech Pebble M350 - prenosnou myšou, ktorá zapadne do vášho usporiadaného životného štýlu a pôjde s vami kamkoľvek, kam vás život zanesie. Ladný organický tvar sa zmestí do vášho vrecka či batohu a navyše skvele padne do ruky. Vďaka tichému klikaniu a rolovaniu vám umožní efektívne pracovať bez toho, aby ste rušili osoby okolo vás.

Moderná, štíhla a krásna
Moderný dizajn myši Logitech Pebble M350 skvele zapadne do vášho usporiadaného životného štýlu, vynikne medzi zariadeniami na vašom stole, a navyše je dostatočne štíhla, aby ste ju mohli jednoducho vhodiť do tašky a vziať si ju do kaviarne.

Klikajte a posúvajte potichu
Pracujte doma, v kaviarni alebo knižnici bez toho, aby ste rušili osoby okolo vás. Odozva na kliknutie bude stále rovnako príjemná, avšak približne o 90 % tichšia. Dokonca aj široké pogumované rolovacie koliesko sa otáča potichu.

Organický tvar, prirodzený úchop
Myš Logitech Pebble M350 bola navrhnutá ako ultraštíhla, aj napriek tomu vám však prirodzene padne do dlane. Jemne zaoblené boky sú natoľko pohodlné, že už ju nikdy nebudete chcieť pustiť z ruky.

Pracujte všade, kam vás život zanesie
Myš Logitech Pebble M350 umožňuje rýchle a presné snímanie, či už ju používate na stole vo svojej obľúbenej kaviarni alebo priamo na plachte postele.

Typ zariadenia Myš
Technológia prepojenia Bezdrôtový - Bluetooth,2.4 GHz
Farba ružová
Rozmery (ŠxHxV) 5.9 cm x 10.7 cm x 2.65 cm
Váha 100 g
Bezdrôtový prijímač Nano bezdrôtový prijímač USB
Technológia detekcie pohybu Optický
Počet tlačidiel 3
Rozlíšenie pohybu 1000 dpi
Vlastnosti Mechanické rolovanie/naklápací bicykel,High Precision Optical Tracking
Batérie Typ AA
Logitech
45018762

16 dalších produktov v rovnakej kategórii:

M350 ROSE Myš LOGITECH

28,39 €
S DPH