-20,00€ AKCIA
BPSX6737E13BG rúra vstavaná GORENJE
BPSX6737E13BG rúra vstavaná GORENJE
BPSX6737E13BG rúra vstavaná GORENJE

BPSX6737E13BG rúra vstavaná GORENJE

Objem 77 l Trieda energetickej účinnosti: A+ Multisystémová rúra Elektronické ovládanie PYROCLEAN - Prémiová funkcia samočistenia Pyrolytické čistenie je najúčinnejším spôsobom čistenia rúry pri extrémne vysokej teplote, ktoré ju nechajú bez nečistôt a pripálenín. Z dôvodu bezpečnosti je rúra počas čistenia a bezpro...
499,00 €
519,00 €
S DPH
Darček
Zľava z ceny tovaru 5€
Produkt je vypredaný. Dostupnosť na otázku.
Doprava zdarma
Množstvo:
zľava 20,00 €
Kód produktu: 71578
Napiste nam!Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!
Objem 77 l
Trieda energetickej účinnosti: A+
Multisystémová rúra
Elektronické ovládanie
PYROCLEAN - Prémiová funkcia samočistenia
Pyrolytické čistenie je najúčinnejším spôsobom čistenia rúry pri extrémne vysokej teplote, ktoré ju nechajú bez nečistôt a pripálenín. Z dôvodu bezpečnosti je rúra počas čistenia a bezprostredne po ňom uzamknutá až do vychladnutia, zvyšný popol stačí potom zotrieť vlhkou handričkou.
4 sklá s dvojitým tepelným deflektorom
Špeciálne štvornásobné zasklenie izoluje pyrolytické rúry, takže sú pre používateľov ešte bezpečnejšie, najmä ak majú deti alebo domáce zvieratá. Okrem toho, pretože teplo je udržované vo vnútri, je optimalizovaná spotreba energie, čo je ohľaduplné k životnému prostrediu a vašej peňaženke.
Teplotná sonda
Sledovaním teploty vo vnútri jedla riadi BakeSensor celý proces pečenia a keď teplota vo vnútri jedla dosiahne nastavenú teplotu, aktivuje sa alarm.
Extra steam - varenie s parou
Tento program vytvára perfektne naparené prostredie, ktoré zaisťuje, že váš chlieb bude mať vysokú a chrumkavú kôrku. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať vodu do plytkého podnosu, zvoliť program ExtraSteam a nechať rúru vykonať prácu.
AirFry zdravé fritovanie
Teraz si môžete vychutnať lahodné, chrumkavé vyprážané jedlo bez kalórií navyše. Táto metóda mimoriadne intenzívneho pečenia horúcim vzduchom nevyžaduje žiadny tuk, aby sa zaistila dokonale lahodná chrumkavá zlatá kôrka. V kombinácii so špeciálnym perforovaným plechom na pečenie (v závislosti od modelu), ktorý dokonale prepečie jedlo zo všetkých strán, dosiahnete ešte lepšie výsledky. Vhodné na pečenie malých kúskov mäsa, rýb, zeleniny alebo mrazených výrobkov, ako sú hranolky či kuracie nugetky.
Dynamický chladiaci systém - DC+
Systém DynamiCooling účinne ochladzuje vonkajší povrch rúry (alebo kryt), aby sa zabránilo akémukoľvek poškodeniu spôsobenému vysokou teplotou. Pri peciach so systémom DynamiCooling+ regulujú tepelné čidlá chladenie vonkajších stien rúry, kým nedosiahnu teplotu 60 °C.
To je obzvlášť výhodné v rúrach s funkciou pyrolytického čistenia, ktorá pracuje s extrémne vysokými teplotami.

Vedenie plechov v rúre - 1x čiastočne vysúvacie teleskopy s kľučkou systémom

výbava
1 hlboký smaltovaný plech
1 plytký smaltovaný plech

Rozmery: (V x Š x H) 59,5 x 59,5 x 56,4 cm
GORENJE
40044969

16 dalších produktov v rovnakej kategórii:

BPSX6737E13BG rúra vstavaná GORENJE

499,00 €
519,00 €
S DPH